O Noktası Büyütme (O-Shot) İstanbul

  O noktası büyütme İstanbul, kadının cinsellikten aldığı hazzı artırmak ve vajina dokularını sıkılaştırmak amacıyla yapılan bir genital estetik işlemdir. Günümüzde, genital estetik işlemlere ilginin artmasıyla birlikte O noktası büyütme uygulaması da popülerleşmektedir. G noktası büyütme işleminden farklı olarak; vajina ve klitorisin farklı noktalarına uygulanan G noktası büyütme, uygulama tarzı olarak da bazı farklara sahiptir. Kişinin kendi kanından alınmış ve yoğunlaştırılmış plazma ile yapılan O-Shot sayesinde vajina dokuları sağlıklı bir şekilde sıkılaştırılmakta ve hassasiyeti artırılmaktadır.

  Yazımızın devamında, O noktası büyütme hakkında daha fazla bilgiye yer vereceğiz. İstanbul’da O noktası büyütme hakkında daha fazla bilgi almak için ise Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Nedir?

  O noktası büyütme, kadınların cinsel tatminini artırmak, vajina dokularını yenileyerek, duyarlılığını yükseltmek amacıyla yapılan bir genital estetik işlemdir. O noktası büyütme, sık sık G noktası büyütme işlemi ile karıştırılır. Ancak bu iki uygulama farklıdır. O noktası büyütme de G noktası büyütme gibi enjeksiyon yöntemiyle yapılan bir işlemdir. Ancak G noktası büyütme işleminde spesifik bir noktaya, hyaluronik asit ya da yağ uygulanır. O shot yani O noktası büyütmede ise kişinin kendi kanının santrifüj cihazından geçirilmesiyle elde edilen plazma kullanılır.

  O Noktası Büyütme Kimlere Yapılabilir?

  Sağlık açısından herhangi bir sıkıntı görülmediği takdirde, O noktası büyütme işlemi 18 yaşını geçmiş her kadına yapılabilir. Ancak genellikle doğum yapmış ya da iri bebek doğurmuş kadınlar tarafından tercih edilen bir işlemdir. Doğum ve yaşa bağlı olarak vajina dokuları yıprandığı için O shot ve diğer estetik uygulamalar genellikle 35 yaş üzeri ve doğum yapan kadınlar tarafından tercih edilir. Bununla birlikte O noktası büyütme;

  • Orgazm olma ile ilgili sorun yaşayan kadınlara
  • Vajinal kuruluk şikâyeti olanlara
  • Liken sklerozis epziyotomi olarak adlandırdığımız, kronik enflamatuar hastalığı olanlara
  • Doğuma bağlı oluşan kronik ağrı şikâyeti olanlara yapılabilir.

  O Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi, birçok yönden güvenilir bir işlemdir diyebiliriz. Çünkü kişinin kendi kanından alınan, yenileyici hücrelerin yoğunlaştırılması ile yapılır. Bu nedenle sonraki dönemde oluşabilecek gebeliği de olumsuz etkilemez ve kadının bedenini yormaz.

  O noktası büyütme işlemine başlarken, öncelikle hastalarımızdan bir miktar kan örneği alınır. Bu kan, laboratuvar ortamında, santrifüj cihazı yardımıyla ayrıştırılır. Elde edilen yoğun, sarı renkli sıvı içerisinde bol miktarda yenileyici ve gençleştirici hücre bulunur. Bu plasenta vajina ve klitoris bölgesinde, uygun görülen yerlere enjekte edilir. Zamanla vajina gençleşir, dokular sıkılaşır. Böylece kadının, dolayısıyla erkeğin de, cinsellikten aldığı haz artar.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme işlemi ise doğrudan G noktasını hedef alır. G noktası, kadınlarda orgazm ile doğrudan bağlantılı bir noktadır. Bu nedenle çıkık, belirgin ve hassas yapıda olması önemlidir. Cinsellik sırasında erkeğin penisi G noktasını uyararak, kadının haz almasını ve tatmin olmasını sağlar. Bazı kişilerde, çeşitli nedenlerle G noktası belirgin olmayabilir. Bu durumda, G noktasına hyaluronik asit veya yağ enjeksiyonu yapılır. Böylece penisin G noktasına daha kolay ulaşması ve cinsel zevkin artması sağlanır.

  İstanbul O Noktası Büyütme (O-Shot) Fiyatları

  O-shot yani O noktası büyütme İstanbul, günümüzde giderek daha da yaygınlaşan bir işlemdir. Bu nedenle birçok kadın, yaşadığı cinsel problemlere O-shot ile çözüm bulabilmektedir. Kişinin kendi kanındaki, doğal iyileştirici güç sayesinde vajinayı gençleştiren O-shot, İstanbul’da da farklı merkezlerde yapılan bir işlemdir. Bu nedenle O noktası büyütme fiyatları da değişkendir. Risksiz bir işlem olmasına rağmen, enjeksiyon sırasında oluşabilecek hasarları minimuma indirmek için işlemin mutlaka uzman bir doktor tarafından yapılması gerekir.

  İstanbul’da O noktası büyütme ile ilgili tüm merak ettiklerinizi Doç. Dr. İlker Kahramanoğlu’na danışabilir; dilediğiniz zaman randevu alabilirsiniz.


  Doktora Bağlanın
  Şimdi Ara!
  Yol Tarifi